Vinn personlig almanakk!

  • 01.12.2014 kl. 20:44

.. Og plutselig var det desember! Hvor ble det av 2014 egentlig? ret har virkeligflydd avsted og n er det like fr vi skal starte p et nytt! I den anledning er jeg s heldig f dele ut en personlig almanakk til en av leserne mine. Dette er en bok jeg selv er fullstendig avhengig av ha for ha kontroll p dagene mine: blogg, jobb, skole, lekser og sosialliv - det er jammen mye som skal ha sin plass!

Image hosting by imagehost.nordei.de

Det kule med denne almanakken er at man kan designe den helt selv!Personlig har jegvalgt en helt enkel forside i dus rosafarge og tre ste hjerter (lagde det i photoshop).Ellers synes jeg ogs at det er veldig sjarmerende med for eksempel en collage med minnerike bildereller inspirerende tekster! Her er det jo bare fantasien som setter grenser :-) I tillegg kan man jo bestemme innholdet selv. Bde farger og hvilke moduler som skal med er helt opp til deg bestemme! Hvor praktisk er ikke det??

Image hosting by imagehost.nordei.de

For f inspirasjon til din egen almanakk kan du trykke deg innp facebooksiden til Personlig Almanakk her eller sjekke instagramkontoen @personligalmanakk! - Det er s mye stilig der! I tillegg har de faktisk egen snapchat, pers_almanakk,hvor de legger ut bilder, unike tilbud og rabattkoder!

For vinne almanakken m du kommentere dette innlegget. Skriv helst e-posten din i selve kommentarfeltet, s blir det lettere for meg ta kontakt om det skulle bli deg som stikker av med den! Jeg trekker vinneren ilpet av uka. Lykke til!



Psst! Vinneren av Nivea-konkurransen ble forresten Eva-Mette! Gratulerer s mye ♥

81 Kommentarer

Slvi Birgitte Wrness

01.12.2014 kl. 20:50
Jeg er med :D

solvi_w@hotmail.com

Marte Armida Devlin

01.12.2014 kl. 20:59
Jeg er veldig gjerne med! Min gamle almanakk gr ut i februar, samtidig som jeg reiser til USA et helt r! Helt alene! Skal jobbe for Disney i Epcot senteret i Florida og ser for meg at det er en del jeg trenger holde styr p der s hadde vrt kjekt med en ny en :)

Apropos det s har jeg opprettet en blogg som jeg skal blogge p nr jeg er der nede, flg meg gjerne! Oppdaterer litt n fr jeg drar ogs, men det blir nok mer spennende nr jeg har kommet meg til Florida.

http://epicepcot.blogg.no/

Mailen min er foresten martedevlin@gmail.com

-Marte

Lina Kristine

01.12.2014 kl. 21:08
Eg vil veldig gjerne vinne :)

Lill Falch <3

01.12.2014 kl. 21:11
Jeg er med! Har s lyst p en slik :)

lill_marit@hotmail.com

Mari Smevold Gulbrandsen

01.12.2014 kl. 21:14
Er med :)

mari_smed@hotmail.com

taisa

01.12.2014 kl. 21:14
Er med! :) taisa.katt@hotmail.com

Juliane Lie

01.12.2014 kl. 21:15
Jeg er med!

Julianeliee@gmail.com

Amalie Reitan

01.12.2014 kl. 21:16
E med!:) reitanamalie@gmail.com

Janne Bekken

01.12.2014 kl. 21:21
Trenger en ny en n, jeg og! jannebekken@hotmail.com

Maja

01.12.2014 kl. 21:22
Jeg er med 😃

01.12.2014 kl. 21:27
Mathilde Holt

mathilde_96_@hotmail.com :D

linnea <3

01.12.2014 kl. 21:27
jeg er med<3

e-post:bakke132@gamail.com

Tonje

01.12.2014 kl. 21:29
Fin blogg! :)

tonje.nessimo@gmail.com

Siri Kolstad

01.12.2014 kl. 21:35
Jeg prver lykken denne gangen ogs jeg :)

siri.kolstad@hotmail.com

Alise

01.12.2014 kl. 21:36
Gjerne!

alisesk@start.no

Torunn Brandvold

01.12.2014 kl. 21:36
Jeg er med :) Trenger en ny da min gr ut i 2014!

Mvh Torunn (brandvold84@hotmail.com)

Elise

01.12.2014 kl. 21:49
Jeg er med! elise_ra@live.no :)

Rbakke

01.12.2014 kl. 21:53
ditta hadde vrt genialt ha! Greit ha ei bok skrive ned avtaler osv i :D eg er lett med!

Julie

01.12.2014 kl. 21:55
Julie.s.egeland@gmail.com

Celina

01.12.2014 kl. 21:55
Celina.96@hotmail.com :*

Adele Juliussen

01.12.2014 kl. 21:57
adju123@gmail.com

Julie

01.12.2014 kl. 21:59
S koselig!

Julie_pestukova@hotmail.com

Andrea

01.12.2014 kl. 22:05
Prver lykken :)

andstr31@gmail.com

N‍OX

01.12.2014 kl. 22:06
I'm in! Jeg er helt avhengig av ha en almanakk med meg, men har ikke skaffet meg en for 2015 enda.

leenox13@gmail.com

Caroline

01.12.2014 kl. 22:10
Caroline.h.g@hotmail.com

Alice

01.12.2014 kl. 22:14
Eg er med! :)

aliceveim@hotmail.com

Kristin

01.12.2014 kl. 22:17
Jeg er med :)

kristin.s.99@hotmail.com

Mia Ulfsnes

01.12.2014 kl. 22:18
Jeg er med! :-) Er s kjekke disse almanakkene!

Mia_ulfsnes@hotmail.com

Mildrid

01.12.2014 kl. 22:24
S utrolig praktisk og st!

Mildrid9@gmail.com

Stine Merethe

01.12.2014 kl. 22:32
Fr aldri suset meg til bestille selv, men nsker meg s fryktelig en!

smerethe@hotmail.com

Nora

01.12.2014 kl. 22:57
Jeg er med! :)

noragjoelme@hotmail.com

Siri BM

01.12.2014 kl. 23:03
jeg er med:)

siri--98@hotmail.com

Jenny

01.12.2014 kl. 23:21
Jeg er med! :D

jennyevensen@gmail.com

Malin Baade Lken

01.12.2014 kl. 23:41
jeg vil veldig gjerne vere med i konkurransen!

malinbaade@live.no

Hanna Hovland

01.12.2014 kl. 23:41
Jeg er med! :-) Alltid nsket meg en!

Hanna-hovland@hotmail.com

Anya Elice

01.12.2014 kl. 23:45
Jeg er med! Hadde vrt virkelig praktisk hatt en snn en, men har likssom aldri tatt meg rd til det av stipendet mitt.

Ha en fin dag :)

anya_standal@hotmail.com

Silje S - Las Vegas 14/15

02.12.2014 kl. 02:50
I'm in! :) siljeschiefloe@gmail.com

Elisabeth

02.12.2014 kl. 03:43
elisabeth__97@hotmail.com

Anonym :)

02.12.2014 kl. 06:19
piaballerina@hotmail.com

Ronja

02.12.2014 kl. 06:30
Ronja.sh@hotmail.com

Alltid like gly med konkuranser:)

Nora Johansen

02.12.2014 kl. 07:07
Den hadde vrt perfekt n som det snart er 2015!

johansen.nora@gmail.com

Vilde E.

02.12.2014 kl. 07:22
I'm in :)

Vildeellingsen@outlook.com

Navina

02.12.2014 kl. 07:42
Navina2000@hotmail.com

Alva Otelie

02.12.2014 kl. 07:47
Jeg er med :) alvaotelie@yahoo.no

Thea

02.12.2014 kl. 09:01
Jeg er med :)

thea.jansrud@hotmail.no

Marte

02.12.2014 kl. 09:31
Jeg e med :)

Mri95@hotmail.no

Mari M.C

02.12.2014 kl. 10:02
Jeg er meg!

mamoch95@gmail.com

Andrea

02.12.2014 kl. 10:29
Andreafjelle@icloud.com

Marie

02.12.2014 kl. 10:36
marie.wean@gmail.com

:)

Sandra Pedersen

02.12.2014 kl. 11:22
pedersen.sandra@hotmail.com

Amanda Bauge

02.12.2014 kl. 11:25
Jeg er med! :) En slik kan komme godt med p nyret. :-)

amandabkirkevag@gmail.com

Fjola

02.12.2014 kl. 11:47
Jeg er med :)

fjolarb@gmail.com

Hege

02.12.2014 kl. 12:19
Jeg er med!

hegelandsvik@hotmail.com

Othea

02.12.2014 kl. 12:31
jaa, la meg vinne!

Maria

02.12.2014 kl. 12:38
Eg er med :)

maria.farsund.ulltang@gmail.com

Hjrdis Rein Thomsen

02.12.2014 kl. 13:04
hjordisthomsen@live.no - meed :)

julia

02.12.2014 kl. 13:59
hadde ikke vrt feil vunnet en! er totalt avhengig av min!

juliabjelde@gmail.com

Eilen Bale

02.12.2014 kl. 14:00
hehe, I'm in!

eilen_l_b@hotmail.com

Anja

02.12.2014 kl. 14:23
Jeg er med!

anjaemilie1997@hotmail.com

Amalie

02.12.2014 kl. 14:27
amalieeefp@hotmail.com :-)

Maria

02.12.2014 kl. 15:34
Jeg er med! :-)

rg_maria_96@hotmail.com

Frida Kristensen

02.12.2014 kl. 15:34
frida-kris97@hotmail.com

Emilie D

02.12.2014 kl. 17:38
emiliedalan@hotmail.com

Marte

02.12.2014 kl. 17:48
martekjos@gmail.com

Wibeche Iveland

02.12.2014 kl. 18:25
vikkibekki@hotmail.com

catrine

02.12.2014 kl. 20:26
catrine.sm@hotmail.com

christiane lund

02.12.2014 kl. 21:32
Christiane.lund@hotmail.com

Renate

02.12.2014 kl. 21:37
renatekarlsen.1@hotmail.com

Erika Bue

03.12.2014 kl. 09:25
Erika Bue

erikabue@msn.com

Emma Krokdal

03.12.2014 kl. 11:16
emma_krokdal@hotmail.com :-)

Anne

03.12.2014 kl. 16:46
Veldig gjerne!

bredahl.anne@gmail.com

Elise

03.12.2014 kl. 16:48
elise_tronstad@hotmail.com

Nora

03.12.2014 kl. 20:00
norakjoshaug@hotmail.com

Madelen

04.12.2014 kl. 16:49
madelen.flesland@gmail.com

Ingvild

04.12.2014 kl. 20:25
Ingvild.lovendahl@gmail.com

Oda

04.12.2014 kl. 21:39
Denne har jeg nsket meg! S gy konkurranse:)

Oda.bo.norland@lyse.net

Maria L.

05.12.2014 kl. 13:09
Jeg har hatt en slik almanakk i r og trenger ny for neste r! Det fineste med almanakken er at jeg har bilder av mine kjre p den, s jeg blir alltid pminnet om hvor heldig jeg er som har fine mennesker (og dyr!) i livet mitt:) Hper vinne siden studentlivet gjr lommeboka litt tom... Ha en fin dag!

Mailadressen min er: mariambl_83@hotmail.com

Julie

05.12.2014 kl. 19:56
Julie Berg-Johansen

julie_1999@live.no

Siri Mathilde

05.12.2014 kl. 20:57
Er med, hadde vrt fint med ei ny ei! :)

Siri.98@hotmail.com

Olga N

06.12.2014 kl. 13:47
Jeg er med! :) olga97@live.no

Lene Litsheim

08.12.2014 kl. 20:20
, jeg elsker disse og skulle gjerne hatt meg en ny en! Jeg hper jeg vinner for en gangs skyld :D

lene.litsheim@gmail.com

Skriv en ny kommentar

Toril Hornnes

Hei, og tusen takk for at du stikker innom her! Mitt navn er Toril Hornnes og jeg er en helt alminnelig jente som har valgt skrive blogg ved siden av studiene mine p BI. Her inne nsker jeg utfolde meg kreativt, dele sm og store hendelser, min moteinteresse og andre inspirerende elementer. Velkommen skal du vre!

Sk i bloggen

Annonser


Bloggdesign

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no
hits