Vinn personlig almanakk!

  • 01.09.2014 kl. 17:25

I det en konkurranse er over, synes jeg det allerede er på tide med en ny! Vinneren av Isadora konkurransen ble Signe Alvem - gratulerer så mye til deg ♥ Husk å sjekke e-posten din! .. Jeg synes det er så kjipt å bare få dele ut premie til en av 57 påmeldte, så derfor fikk jeg ordnet en ny konkurranse til dere andre med en gang! Jeg vet mange av leserne mine går på skole og har en travel hverdag, så denne gangen blir premien en personlig almanakk, som faktisk er helt genial for å få ha struktur på ting! 

Image hosting by imagehost.nordei.de

Jeg har ikke bare en, men to personlige almanakker for å holde styr og orden. De er jeg helt avhengig av for å ha kontroll på dagene mine: lekser, blogg, jobb og sosialliv - det er mye som skal på plass! 

Dere har sikkert hørt om personlig almanakk før? Hvis ikke kan jeg fortelle at det kule med denne almanakken er at man kan designe den helt selv! Jeg har selv valgt en helt enkel fremside i dus rosafarge (lagde den i photoshop), men det er også veldig sjarmerende med for eksempel collagebilder eller inspirerende tekser! Her er det jo bare fantasien som setter grenser :-) I tillegg kan man jo bestemme innholdet selv. Både farger og hvilke moduler som skal med er helt opp til deg å bestemme! Hvor kult er ikke det?

Image hosting by imagehost.nordei.de

For å få inspirasjon til egen almanakk kan du trykke deg innpå facebooksiden til Personlig Almanakk her eller sjekke instagramkontoen @personligalmanakk! - Det er så mye stilig der! I tillegg har de faktisk egen snapchat, @persalmankk, hvor de legger ut bilder, unike tilbud og rabattkoder! 

For å vinne almanakken må du kommentere dette innlegget. Skriv helst e-posten din i selve kommentarfeltet, så blir det lettere for meg å ta kontakt om det skulle bli deg som stikker av med den! Jeg trekker vinneren iløpet av helga. Lykke til!

162 Kommentarer

Celina

01.09.2014 kl. 17:28
celina.96@hotmail.com

Du er best!

Siri Kolstad

01.09.2014 kl. 17:30
siri.kolstad@hotmail.com

Jeg prøver lykken !:)

Toril

01.09.2014 kl. 17:32
:D

toril_halv15@hotmail.com

Hege - Foto og hverdagen med ME

01.09.2014 kl. 17:32
Så snill du er med leserne dine! Jeg er selvfølgelig med :)

hegelandsvik@hotmail.com

Rebecca

01.09.2014 kl. 17:32
Rebecca Storaker.

rebecca.rwu@gmail.com

Den har jeg lyst på :D

Helene

01.09.2014 kl. 17:35
:))

helene_braten@hotmail.com

Lene Losnedahl

01.09.2014 kl. 17:37
Ææ så gøy :-D Lenki1@hotmail.com

Rebecca Amlie

01.09.2014 kl. 17:38
Så artig konkuranse! :D

Rebecca.amlie@gmail.com

ine elise kulleseid

01.09.2014 kl. 17:38
åå så gøy!

ine1@live.no

Tina

01.09.2014 kl. 17:38
Tina_haandball@hotmail.com

Elsker at man kan designe den selv, da blir den perfekt!

Cassandra

01.09.2014 kl. 17:40
Kjempebra konkurranse! Trenger virkelig en :-D

cassandraalcock@hotmail.com

Sigrid

01.09.2014 kl. 17:41
Sigrid_linn@hotmail.com

Toril Hornnes

01.09.2014 kl. 17:41
Tina: Ikke sant? Er så fornøyd med mine - nettopp fordi jeg har laget de akkurat slik at de passer meg :D

Vanja

01.09.2014 kl. 17:41
Jeg prøver lykken, kjekt med en almanakk når man er i en travel hverdag :-)

vanjapia@gmail.com

Marianne Thomassen

01.09.2014 kl. 17:41
åå har så lyst på en sånn! :)

thomassem@live.no

Mildrid Hoff

01.09.2014 kl. 17:41
Wiii ny konkurranse! mildrid9@gmail.com

Marit

01.09.2014 kl. 17:42
Marit.brathen@gmail.com

andreagh

01.09.2014 kl. 17:42
Både nødvendig og søt :) kunne hatt bruk for en sånn

andreagh_96@hotmail.com

Miranda

01.09.2014 kl. 17:42
Prøver på enda en konkuransse, som jeg sannsynligvis ikke vinner. Men det er jo vært et forsøk :)

Mmordal@live.no

Victoria Wisløff

01.09.2014 kl. 17:43
Herlig!

victoriaw97@hotmail.com

Maria

01.09.2014 kl. 17:44
Prøver meg en gang til på å vinne en sånn! Har såå lyst på :)

Maria.eide98@hotmail.com

Ingeborg

01.09.2014 kl. 17:46
iskogmo96@gmail.com :-)

Benedicte Marie Skahjem Tokvam

01.09.2014 kl. 17:49
Åååh, en slik en hadde vært perfekt nå til skolestart! *Krysser fingrene* <3 Ha en flott uke, skjønne!!

benedicte_st@hotmail.com

Julie Larsen

01.09.2014 kl. 17:49
Jeg er helt avhengig, og nå som jeg har blitt student er den enda er elsket! Men min går ut snart, så ville være fint med en ny :)

julietherese95@gmail.com

Kaja Pedersen

01.09.2014 kl. 17:50
åå, så gøy med en ny konkurranse! jeg er med :)

kaja-danser@hotmail.com

Cathrine

01.09.2014 kl. 17:51
Cathriine_93@hotmail.com :D

Therese vangen

01.09.2014 kl. 17:52
:)

Julie

01.09.2014 kl. 17:52
julie.s.egeland@gmail.com

:)

Marie

01.09.2014 kl. 17:52
åå vil vinne denne!! :D

Marianne

01.09.2014 kl. 17:53
Eg er med!:)

marianne.hannevig@gmail.com

Marianne <3

01.09.2014 kl. 17:54
jeg har sikkelig lyst på :)

marmolade-92@hotmail.com

Kristine Marie Fjellseth

01.09.2014 kl. 17:54
kmfjellseth@outlook.com :-D

Anne

01.09.2014 kl. 17:54
Såå kjekt!

bredahl.anne@gmail.com

Anna Viste

01.09.2014 kl. 17:57
annaviste@hotmail.com

<3<3<3

Mette Hetland

01.09.2014 kl. 17:59
åå! Denne har jeg lyst på har allerede begynt å designe den, men mamma vil ikke bestille..

mette-hetland@hotmail.com

Silje Othilie

01.09.2014 kl. 18:01
Hadde passet meg perfekt i og med at jeg er lærling nå og trenger orden i tidene. Krysser fingrene, og blir med!

Siljeothiliee@hotmail.com

01.09.2014 kl. 18:01
Ericah.m@hormail.no

Erica Monsen <3

Sofie

01.09.2014 kl. 18:01
sofie_soma@hotmail.com

Lene

01.09.2014 kl. 18:03
lenenv@hotmail.no

åå, har tenkt å bestille lenge, men har liksom aldri blitt noe med meg. hadde vært perfekt å vinne en!

Julie

01.09.2014 kl. 18:04
æææ, trenge en ny :)

juliekule@hotmail.com

Anna

01.09.2014 kl. 18:06
Jeg er med!

annagr08@hotmail.com

Helene

01.09.2014 kl. 18:07
Helene_uthaug@hotmail.com

Ææææh så kult! Er avhengig av å planlegge hverdagen min

Thea Skiaker!

01.09.2014 kl. 18:07
thea_skiaker@hotmail.com

Kristin S

01.09.2014 kl. 18:10
Jeg er med ✌️

Merete

01.09.2014 kl. 18:12
Åå, de er så praktiske! Krysser fingrene :-)

Meretedna@hotmail.com

Charlotte

01.09.2014 kl. 18:15
Ååå, elsker de!!

miss.presley@hotmail.com

01.09.2014 kl. 18:16
ååå, krysser fingrene! :)

Helene.skoglund@hotmail.com

Stine Bækkelien

01.09.2014 kl. 18:16
Jeg er med!

kontaktstine@hotmail.com

Astrid Elise Barmen

01.09.2014 kl. 18:17
💗😊

merema

01.09.2014 kl. 18:20
merethe_mathisen@hotmail.com

Vet ikke hvor mange ganger jeg har prøvd å vinne en almanakk nå! Krysser fingrene for denne! :D

kjersti

01.09.2014 kl. 18:23
kjerstirlied@gmail.com

:)

Line Flatland

01.09.2014 kl. 18:28
å herregud jaa!!!

line_f93@hotmail.com

Kristine

01.09.2014 kl. 18:34
Kriss10ne2@gmail.com :-)

Emilie

01.09.2014 kl. 18:35
ÅH, hadde vært herlig!

Emiliechl@outlook.com

Siv

01.09.2014 kl. 18:36
sivkristinhovland@gmail.com !:)

Tuva

01.09.2014 kl. 18:41
For en vimsekopp som meg hadde det vært lurt!! tuvasmed@gmail.com

ForeverMakeup

01.09.2014 kl. 18:41
Hei !

Min hverdag er nok like hektisk som din, så råde ditt om en personlig almanakk hadde hjulpet meg til å holde styr og orden.

x-fingrene for at jeg vinner!

Er du interisert i skjønnhet skjekk ut bloggen min- forevermakeup.blogg.no

E-post: m_therese_@hotmail.com

Andrea

01.09.2014 kl. 18:44
andrea.k@hotmail.no

Krysser fingrene!

Cecilia H.

01.09.2014 kl. 18:46
Jeg er med :D

Lise

01.09.2014 kl. 18:47
jeg er med! liiseeal@gmail.com

Ingvild

01.09.2014 kl. 18:48
Wii!

Ingvild Sætherbø

ingvildset@hotmail.com

Amalie Kvalheim

01.09.2014 kl. 18:49
Jeg er med!

a-m-a-l-ii-e@hotmail.com

Vilde Glesnes

01.09.2014 kl. 18:49
vildegl@hotmail.com

wiii, jeg er med!!

01.09.2014 kl. 18:52
Så gøy!

Imalme97@gmail.no

Alva Otelie viem

01.09.2014 kl. 18:54
Hadde passet meg perfekt, i og med at jeg nettopp begynte på VGS og prøver å holde orden på lekser, jobb og andre avtaler!

alvaotelie@yahoo.no

Kristin Elise Schade

01.09.2014 kl. 18:57
kristin elise schade

kristinelisesch@hotmail.com

Marte

01.09.2014 kl. 18:59
marteophaug@gmail.com

Kristin

01.09.2014 kl. 19:04
kriwahl@broadpark.no :)

Frida <3

01.09.2014 kl. 19:05
Frida-kris97@hotmail.com

Amalie

01.09.2014 kl. 19:05
amalie-fp@hotmail.com :-)

Elise Sofie

01.09.2014 kl. 19:15
elise-forland@hotmail.no

Mathilde

01.09.2014 kl. 19:17
Mathilde_t.s@hotmail.com :-)

Josefine Holter

01.09.2014 kl. 19:18
Får prøve meg da :) holterjosefine@gmail.com

Susanne Smedhaug

01.09.2014 kl. 19:20
Jeg vil gjerne vinne! Woho, så gøy 💕

Susannesmedhaug@hotmail.com

01.09.2014 kl. 19:23
mathildeholt@outlook.com

SANDRIS

01.09.2014 kl. 19:30
Hei! Jeg er med ^^ anda.93@hotmail.com

solveigfjell

01.09.2014 kl. 19:31
Jeg er med, krysser fingrene! :D

fjellbakk-92@hotmail.com

Katrine

01.09.2014 kl. 19:33
Jeg får vel prøve og se om jeg har lykke! Kunne gjerne trengt en sånn når dagene er så hektiske, krysser fingrene <3

katrine.b.bjornsen@gmail.com

Marte

01.09.2014 kl. 19:35
Jeg e med :)

Mri95@hotmail.no

Sandra Valvik

01.09.2014 kl. 19:48
sandra_valvik@hotmail.com :D

Madeleine Nordahl

01.09.2014 kl. 19:48
Åå, for ein kjekk konkurranse! Madeleinenordahl@live.no

Hanne Berget

01.09.2014 kl. 20:01
Yey! Akkuratt det jeg trenger til og holde styr på fotball, korps, trening, jobb, skole og teater!

hberget99@hotmail.com

Maja

01.09.2014 kl. 20:04
yeey så kult :D Maja.lovis@enivest.net

Nina Elise

01.09.2014 kl. 20:07
Ninaelise@hotmail.no

Cathrine

01.09.2014 kl. 20:18
erlandsencathrine@gmail.com

Andrea

01.09.2014 kl. 20:18
Andrea@mjo1.com :-)

Martine

01.09.2014 kl. 20:19
Kjempe bra konkurranse, trenger virkelig en almanakk <3

Martineaga@live.no :)

Elise Jørgensen

01.09.2014 kl. 20:37
Har sååå lyst på en slik!

Elisejorgensen97@gmail.com

Emilie

01.09.2014 kl. 20:40
Herlig, akkurat hva jeg trenger nå som streiken er avblåst :-)

Oda Johansen

01.09.2014 kl. 20:49
Jeg er med! hadde vært supert med en sånn:)

Anita

01.09.2014 kl. 20:50
Vil ha! :)

anikno@hotmail.com

Kine Pettersen

01.09.2014 kl. 20:53
åhh, hadde vært så stas å vinne en sånn! er et rotehode, som alltid glemmer ting jeg burde huske på:p

Cecilia Catharina

01.09.2014 kl. 20:58
Så utrolig fin blogg du har! :D Jeg vil veldig gjerne vinne en slik almanakk :-)

cecilia.L92@hotmail.com

01.09.2014 kl. 21:06
Hadde vært flott å vunnet en sånn! :-)

Elisebviken@outlook.com

Nora

01.09.2014 kl. 21:08
ÅÅÅ, håper jeg vinner!

Nora Johansen

johansen.nora@gmail.com

Lotte Mathilde

01.09.2014 kl. 21:26
Jeg er med! :)

Eilen Bale

01.09.2014 kl. 21:30
:-)

eilen_l_b@hotmail.com

Betina Durmisi

01.09.2014 kl. 21:31
Så morsomt! betina_ahlstrom@hotmail.com

Torunn Brandvold

01.09.2014 kl. 21:51
Prøver lykken, trenger en ny :)

Mvh Torunn (brandvold84@hotmail.com)

Marte

01.09.2014 kl. 21:53
marte_hus@hotmail.com

Hanna

01.09.2014 kl. 21:53
Vinner aldri noe, men prøver! Hanna-s@hotmail.no

Multi2ne

01.09.2014 kl. 22:06
tonehellevik@gmail.com

Hanne

01.09.2014 kl. 22:08
hanne_tve@hotmail.no

Andrea Strøm

01.09.2014 kl. 22:18
Hadde vært utrolig stas, så jeg prøver lykken! :-)

andstr31@gmail.com

Andrine

01.09.2014 kl. 22:29
Gud for en koselig blogg :)

Stå på videre!

Toril Hornnes

01.09.2014 kl. 22:31
Andrine: Hihi, tusen takk for det! <3

Kristine ❤️❤️❤️❤️

01.09.2014 kl. 22:31
kristinespartveit@hotmail.com ❤️❤️❤️❤️

Vilde Stensåsen

01.09.2014 kl. 22:31
Har såå utrolig lyst til å vinne! Trenger det virkelig!

vildeks97@gmail.com

Jenny Svensson

01.09.2014 kl. 22:45
Krysser fingrene!

jennybsvensson@hotmail.com

Maren

01.09.2014 kl. 22:54
Maren.berland@yahoo.no

Victoria Berg

01.09.2014 kl. 23:07
Jeg er med!

Vicberg99@gmail.com

Frida Husabø

01.09.2014 kl. 23:10
såå gøy da :)

frida.husabo@gmail.com :)

Elise Holme Kvammen

01.09.2014 kl. 23:11
Åå den har eg lyst på!:)

elise_angel_98@hotmail.com

Elida Krogstad

01.09.2014 kl. 23:19
elida-1998@hotmail.com

Iselin Alvern

01.09.2014 kl. 23:31
iselin.alvern@kleppnett.no

utrolig bra konkurranse! er veldig opptatt av å holde hverdagen min strukturert og bruker stadig mobilen til det, derfor er det jo perfekt og ikke minst inspirerende med en egen personlig almanakk :-D krysser fingrene!

Mariel nikolaisen

01.09.2014 kl. 23:31
Marielnikolaisen@gmail.com

Får se om jeg har en sjangse da...haha! :)

Adde

02.09.2014 kl. 00:41
Jeg prøver meg!

:D

Adelenes@hotmail.no

Nora

02.09.2014 kl. 01:26
noragjoelme@hotmail.com

Marlene

02.09.2014 kl. 07:14
Hadde vært skikkelig kult å vinne! :)

marleesverden@hotmail.com

Gina A. Klingen

02.09.2014 kl. 08:36
gina_klingen@hotmail.com

Malin

02.09.2014 kl. 08:55
Utrolig fin premie, det hadde vært kjempegøy å vinne! :)

malina_nilsen@hotmail.com

Malin

02.09.2014 kl. 09:45
malinsk@hotmail.no :)

Ingrid Vesterli

02.09.2014 kl. 09:53
Jeg er med! Krysser fingrene :D

Amalie Nilsen

02.09.2014 kl. 09:53
amalienilsn@hotmail.com :)

Karoline

02.09.2014 kl. 10:06
karoline.heggdal@gmail.com

:):)

Andrea

02.09.2014 kl. 10:08
Andreafjelle@icloud.com

Alexandra Flaa

02.09.2014 kl. 10:25
alexandranyborg@hotmail.com

Rikke Hjelseth Larsen

02.09.2014 kl. 10:37
Rikkehl@outlook.com

Anniken G.

02.09.2014 kl. 10:41
Ah, har hatt lyst på en sånn så lenge - men har aldri tatt meg tid til og bestille!

annikenblogg@hotmail.no

Jeanette

02.09.2014 kl. 10:51
jeanettefl@hotmail.com

ååh, hadde vært så gøy og vinne!

Hanne sæstad

02.09.2014 kl. 11:32
Hanne_saes@hotmail.com :)

Vilde

02.09.2014 kl. 13:14
vildesr@hotmail.com

ååh, hadde vært kjempegøy å vinne :-)

Malin Hansen

02.09.2014 kl. 13:25
Jeg får prøve lykken!! :) med fulltidsstudier via nett, en 6mnd gammel bebis og straks fulltidsjobb i tillegg, ønsker jeg meg virkelig en slik en for å holde orden på tidsfrister, avtaler og turnus ^^ ha en fin dag. Malinhansen14@gmail.com

Vilde Larssen

02.09.2014 kl. 13:57
vikaro-la@hotmail.com

Kanskje jeg er heldig idag siden det er 18 årsdagen min! :D

Hanne

02.09.2014 kl. 14:17
Så gøy!

Hanne_haaland@hotmail.com

Nora Hansen

02.09.2014 kl. 14:29
norakjoshaug@hotmail.com

Anna Ødegård

02.09.2014 kl. 15:11
Anna1994_94@msn.com

Johanne

02.09.2014 kl. 15:28
Jeg vil være med!🌸

Camilla Sterner

02.09.2014 kl. 16:18
camillasterner97@gmail.com

Jenny Kant

02.09.2014 kl. 16:22
jenny.kant@hotmail.com :)

Maria

02.09.2014 kl. 17:17
åå, de er så fine og utolig praktiske! Jeg er med :-)

rg_maria_96@hotmail.com

Ingeborg

02.09.2014 kl. 17:55
ingeborg_sh@hotmail.com (:

Anna

02.09.2014 kl. 19:13
annaaune@hotmail.com

Julie

02.09.2014 kl. 20:02
juliewa@live.no

eirin

02.09.2014 kl. 20:46
eirin_muren@hotmail.com :)

gry

02.09.2014 kl. 21:10
gstokka@gmail.com :D

Hedda

02.09.2014 kl. 21:47
heddaix@hotmail.com :-)

Elise

02.09.2014 kl. 22:57
Elise_tronstad@hotmail.com

Marie Lervik

03.09.2014 kl. 09:03
Denne hadde passet perfekt i en travel hverdag hvor ingeniørstudie, jobb og trening tar så og si hele dagen! Det trengs altså endel struktur og planlegging med tanke på innleveringer, når jeg jobber og når jeg da får presset inn en treningsøkt i løpet av dagen. Bra premie, håper jeg vinner :)

marie_lervik93@msn.com

Annelin Johansen

03.09.2014 kl. 09:51
a-johansen@live.no

Guri

03.09.2014 kl. 10:47
Kjempefin premie! 👍😄

Adele Juliussen

03.09.2014 kl. 10:55
adju123@gmail.com

Serine

03.09.2014 kl. 13:52
Serine_sofie@hotmail.com

Mia Ulfsnes

03.09.2014 kl. 17:45
Åhh, jeg er med!

Mia_ulfsnes@hotmail.com

Ann Helen

03.09.2014 kl. 19:26
Herlig konkurranse!

annh.kvamen@gmail.com

Marte Sandjord

03.09.2014 kl. 19:54
martesandjord@gmail.com

♥!

Kristine

04.09.2014 kl. 07:49
Jeg er med :D

kristine.meinseth@hotmail.no

Sonia♥

04.09.2014 kl. 15:08
sonicka.karen@seznam.cz

Margrethe

04.09.2014 kl. 16:39
Jeg er med! Hadde vært helt supert å vinne denne!:D

Mailen min er margrethee@hotmail.com :)

Anne

04.09.2014 kl. 20:25
Så gøy!

anso-tb@online.no

ragnhild

06.09.2014 kl. 20:35
rfofstad@hotmail.com

:-D

Malin

08.09.2014 kl. 20:45
Stilii!

mhaugane@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

Toril Hornnes

Hei, og tusen takk for at du stikker innom her! Mitt navn er Toril Hornnes og jeg er en helt alminnelig jente som har valgt å skrive blogg ved siden av studiene mine på BI. Her inne ønsker jeg å utfolde meg kreativt, dele små og store hendelser, min moteinteresse og andre inspirerende elementer. Velkommen skal du være!

Søk i bloggen

Annonser


Bloggdesign

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no
hits