Vinn personlig almanakk!

  • 01.09.2014 kl. 17:25

I det en konkurranse er over, synes jeg det allerede er p tide med en ny! Vinneren av Isadora konkurransen ble Signe Alvem - gratulerer s mye til deg♥ Husk sjekke e-posten din! .. Jeg synes det er s kjipt bare f dele ut premie til en av 57 pmeldte, s derfor fikk jeg ordnet en ny konkurranse til dere andre med en gang! Jeg vet mange av leserne mine gr p skole og har en travel hverdag, s denne gangen blir premien en personlig almanakk, som faktisk er helt genial for f ha struktur p ting!

Image hosting by imagehost.nordei.de

Jeg har ikke bare en, men to personlige almanakker for holde styr og orden. De er jeg helt avhengig av for ha kontroll p dagene mine: lekser, blogg, jobb og sosialliv - det er mye som skal p plass!

Dere har sikkert hrt om personlig almanakk fr? Hvis ikke kan jeg fortelle at det kule med denne almanakken er at man kan designe den helt selv! Jeg har selv valgt en helt enkel fremside i dus rosafarge (lagde den i photoshop), men det er ogs veldig sjarmerende med for eksempel collagebilder eller inspirerende tekser! Her er det jo bare fantasien som setter grenser :-) I tillegg kan man jo bestemme innholdet selv. Bde farger og hvilke moduler som skal med er helt opp til deg bestemme! Hvor kult er ikke det?

Image hosting by imagehost.nordei.de

For f inspirasjon til egen almanakk kan du trykke deg innp facebooksiden til Personlig Almanakk her eller sjekke instagramkontoen @personligalmanakk! - Det er s mye stilig der! I tillegg har de faktisk egen snapchat, @persalmankk, hvor de legger ut bilder, unike tilbud og rabattkoder!

For vinne almanakken m du kommentere dette innlegget. Skriv helst e-posten din i selve kommentarfeltet, s blir det lettere for meg ta kontakt om det skulle bli deg som stikker av med den! Jeg trekker vinneren ilpet av helga.Lykke til!

162 Kommentarer

Celina

01.09.2014 kl. 17:28
celina.96@hotmail.com

Du er best!

Siri Kolstad

01.09.2014 kl. 17:30
siri.kolstad@hotmail.com

Jeg prver lykken !:)

Toril

01.09.2014 kl. 17:32
:D

toril_halv15@hotmail.com

Hege - Foto og hverdagen med ME

01.09.2014 kl. 17:32
S snill du er med leserne dine! Jeg er selvflgelig med :)

hegelandsvik@hotmail.com

Rebecca

01.09.2014 kl. 17:32
Rebecca Storaker.

rebecca.rwu@gmail.com

Den har jeg lyst p :D

Helene

01.09.2014 kl. 17:35
:))

helene_braten@hotmail.com

Lene Losnedahl

01.09.2014 kl. 17:37
s gy :-D Lenki1@hotmail.com

Rebecca Amlie

01.09.2014 kl. 17:38
S artig konkuranse! :D

Rebecca.amlie@gmail.com

ine elise kulleseid

01.09.2014 kl. 17:38
s gy!

ine1@live.no

Tina

01.09.2014 kl. 17:38
Tina_haandball@hotmail.com

Elsker at man kan designe den selv, da blir den perfekt!

Cassandra

01.09.2014 kl. 17:40
Kjempebra konkurranse! Trenger virkelig en :-D

cassandraalcock@hotmail.com

Sigrid

01.09.2014 kl. 17:41
Sigrid_linn@hotmail.com

Toril Hornnes

01.09.2014 kl. 17:41
Tina: Ikke sant? Er s fornyd med mine - nettopp fordi jeg har laget de akkurat slik at de passer meg :D

Vanja

01.09.2014 kl. 17:41
Jeg prver lykken, kjekt med en almanakk nr man er i en travel hverdag :-)

vanjapia@gmail.com

Marianne Thomassen

01.09.2014 kl. 17:41
har s lyst p en snn! :)

thomassem@live.no

Mildrid Hoff

01.09.2014 kl. 17:41
Wiii ny konkurranse! mildrid9@gmail.com

Marit

01.09.2014 kl. 17:42
Marit.brathen@gmail.com

andreagh

01.09.2014 kl. 17:42
Bde ndvendig og st :) kunne hatt bruk for en snn

andreagh_96@hotmail.com

Miranda

01.09.2014 kl. 17:42
Prver p enda en konkuransse, som jeg sannsynligvis ikke vinner. Men det er jo vrt et forsk :)

Mmordal@live.no

Victoria Wislff

01.09.2014 kl. 17:43
Herlig!

victoriaw97@hotmail.com

Maria

01.09.2014 kl. 17:44
Prver meg en gang til p vinne en snn! Har s lyst p :)

Maria.eide98@hotmail.com

Ingeborg

01.09.2014 kl. 17:46
iskogmo96@gmail.com :-)

Benedicte Marie Skahjem Tokvam

01.09.2014 kl. 17:49
h, en slik en hadde vrt perfekt n til skolestart! *Krysser fingrene* <3 Ha en flott uke, skjnne!!

benedicte_st@hotmail.com

Julie Larsen

01.09.2014 kl. 17:49
Jeg er helt avhengig, og n som jeg har blitt student er den enda er elsket! Men min gr ut snart, s ville vre fint med en ny :)

julietherese95@gmail.com

Kaja Pedersen

01.09.2014 kl. 17:50
, s gy med en ny konkurranse! jeg er med :)

kaja-danser@hotmail.com

Cathrine

01.09.2014 kl. 17:51
Cathriine_93@hotmail.com :D

Therese vangen

01.09.2014 kl. 17:52
:)

Julie

01.09.2014 kl. 17:52
julie.s.egeland@gmail.com

:)

Marie

01.09.2014 kl. 17:52
vil vinne denne!! :D

Marianne

01.09.2014 kl. 17:53
Eg er med!:)

marianne.hannevig@gmail.com

Marianne <3

01.09.2014 kl. 17:54
jeg har sikkelig lyst p :)

marmolade-92@hotmail.com

Kristine Marie Fjellseth

01.09.2014 kl. 17:54
kmfjellseth@outlook.com :-D

Anne

01.09.2014 kl. 17:54
S kjekt!

bredahl.anne@gmail.com

Anna Viste

01.09.2014 kl. 17:57
annaviste@hotmail.com

<3<3<3

Mette Hetland

01.09.2014 kl. 17:59
! Denne har jeg lyst p har allerede begynt designe den, men mamma vil ikke bestille..

mette-hetland@hotmail.com

Silje Othilie

01.09.2014 kl. 18:01
Hadde passet meg perfekt i og med at jeg er lrling n og trenger orden i tidene. Krysser fingrene, og blir med!

Siljeothiliee@hotmail.com

01.09.2014 kl. 18:01
Ericah.m@hormail.no

Erica Monsen <3

Sofie

01.09.2014 kl. 18:01
sofie_soma@hotmail.com

Lene

01.09.2014 kl. 18:03
lenenv@hotmail.no

, har tenkt bestille lenge, men har liksom aldri blitt noe med meg. hadde vrt perfekt vinne en!

Julie

01.09.2014 kl. 18:04
, trenge en ny :)

juliekule@hotmail.com

Anna

01.09.2014 kl. 18:06
Jeg er med!

annagr08@hotmail.com

Helene

01.09.2014 kl. 18:07
Helene_uthaug@hotmail.com

h s kult! Er avhengig av planlegge hverdagen min

Thea Skiaker!

01.09.2014 kl. 18:07
thea_skiaker@hotmail.com

Kristin S

01.09.2014 kl. 18:10
Jeg er med ✌️

Merete

01.09.2014 kl. 18:12
, de er s praktiske! Krysser fingrene :-)

Meretedna@hotmail.com

Charlotte

01.09.2014 kl. 18:15
, elsker de!!

miss.presley@hotmail.com

01.09.2014 kl. 18:16
, krysser fingrene! :)

Helene.skoglund@hotmail.com

Stine Bkkelien

01.09.2014 kl. 18:16
Jeg er med!

kontaktstine@hotmail.com

Astrid Elise Barmen

01.09.2014 kl. 18:17
💗😊

merema

01.09.2014 kl. 18:20
merethe_mathisen@hotmail.com

Vet ikke hvor mange ganger jeg har prvd vinne en almanakk n! Krysser fingrene for denne! :D

kjersti

01.09.2014 kl. 18:23
kjerstirlied@gmail.com

:)

Line Flatland

01.09.2014 kl. 18:28
herregud jaa!!!

line_f93@hotmail.com

Kristine

01.09.2014 kl. 18:34
Kriss10ne2@gmail.com :-)

Emilie

01.09.2014 kl. 18:35
H, hadde vrt herlig!

Emiliechl@outlook.com

Siv

01.09.2014 kl. 18:36
sivkristinhovland@gmail.com !:)

Tuva

01.09.2014 kl. 18:41
For en vimsekopp som meg hadde det vrt lurt!! tuvasmed@gmail.com

ForeverMakeup

01.09.2014 kl. 18:41
Hei !

Min hverdag er nok like hektisk som din, s rde ditt om en personlig almanakk hadde hjulpet meg til holde styr og orden.

x-fingrene for at jeg vinner!

Er du interisert i skjnnhet skjekk ut bloggen min- forevermakeup.blogg.no

E-post: m_therese_@hotmail.com

Andrea

01.09.2014 kl. 18:44
andrea.k@hotmail.no

Krysser fingrene!

Cecilia H.

01.09.2014 kl. 18:46
Jeg er med :D

Lise

01.09.2014 kl. 18:47
jeg er med! liiseeal@gmail.com

Ingvild

01.09.2014 kl. 18:48
Wii!

Ingvild Stherb

ingvildset@hotmail.com

Amalie Kvalheim

01.09.2014 kl. 18:49
Jeg er med!

a-m-a-l-ii-e@hotmail.com

Vilde Glesnes

01.09.2014 kl. 18:49
vildegl@hotmail.com

wiii, jeg er med!!

01.09.2014 kl. 18:52
S gy!

Imalme97@gmail.no

Alva Otelie viem

01.09.2014 kl. 18:54
Hadde passet meg perfekt, i og med at jeg nettopp begynte p VGS og prver holde orden p lekser, jobb og andre avtaler!

alvaotelie@yahoo.no

Kristin Elise Schade

01.09.2014 kl. 18:57
kristin elise schade

kristinelisesch@hotmail.com

Marte

01.09.2014 kl. 18:59
marteophaug@gmail.com

Kristin

01.09.2014 kl. 19:04
kriwahl@broadpark.no :)

Frida <3

01.09.2014 kl. 19:05
Frida-kris97@hotmail.com

Amalie

01.09.2014 kl. 19:05
amalie-fp@hotmail.com :-)

Elise Sofie

01.09.2014 kl. 19:15
elise-forland@hotmail.no

Mathilde

01.09.2014 kl. 19:17
Mathilde_t.s@hotmail.com :-)

Josefine Holter

01.09.2014 kl. 19:18
Fr prve meg da :) holterjosefine@gmail.com

Susanne Smedhaug

01.09.2014 kl. 19:20
Jeg vil gjerne vinne! Woho, s gy 💕

Susannesmedhaug@hotmail.com

01.09.2014 kl. 19:23
mathildeholt@outlook.com

SANDRIS

01.09.2014 kl. 19:30
Hei! Jeg er med ^^ anda.93@hotmail.com

solveigfjell

01.09.2014 kl. 19:31
Jeg er med, krysser fingrene! :D

fjellbakk-92@hotmail.com

Katrine

01.09.2014 kl. 19:33
Jeg fr vel prve og se om jeg har lykke! Kunne gjerne trengt en snn nr dagene er s hektiske, krysser fingrene <3

katrine.b.bjornsen@gmail.com

Marte

01.09.2014 kl. 19:35
Jeg e med :)

Mri95@hotmail.no

Sandra Valvik

01.09.2014 kl. 19:48
sandra_valvik@hotmail.com :D

Madeleine Nordahl

01.09.2014 kl. 19:48
, for ein kjekk konkurranse! Madeleinenordahl@live.no

Hanne Berget

01.09.2014 kl. 20:01
Yey! Akkuratt det jeg trenger til og holde styr p fotball, korps, trening, jobb, skole og teater!

hberget99@hotmail.com

Maja

01.09.2014 kl. 20:04
yeey s kult :D Maja.lovis@enivest.net

Nina Elise

01.09.2014 kl. 20:07
Ninaelise@hotmail.no

Cathrine

01.09.2014 kl. 20:18
erlandsencathrine@gmail.com

Andrea

01.09.2014 kl. 20:18
Andrea@mjo1.com :-)

Martine

01.09.2014 kl. 20:19
Kjempe bra konkurranse, trenger virkelig en almanakk <3

Martineaga@live.no :)

Elise Jrgensen

01.09.2014 kl. 20:37
Har s lyst p en slik!

Elisejorgensen97@gmail.com

Emilie

01.09.2014 kl. 20:40
Herlig, akkurat hva jeg trenger n som streiken er avblst :-)

Oda Johansen

01.09.2014 kl. 20:49
Jeg er med! hadde vrt supert med en snn:)

Anita

01.09.2014 kl. 20:50
Vil ha! :)

anikno@hotmail.com

Kine Pettersen

01.09.2014 kl. 20:53
hh, hadde vrt s stas vinne en snn! er et rotehode, som alltid glemmer ting jeg burde huske p:p

Cecilia Catharina

01.09.2014 kl. 20:58
S utrolig fin blogg du har! :D Jeg vil veldig gjerne vinne en slik almanakk :-)

cecilia.L92@hotmail.com

01.09.2014 kl. 21:06
Hadde vrt flott vunnet en snn! :-)

Elisebviken@outlook.com

Nora

01.09.2014 kl. 21:08
, hper jeg vinner!

Nora Johansen

johansen.nora@gmail.com

Lotte Mathilde

01.09.2014 kl. 21:26
Jeg er med! :)

Eilen Bale

01.09.2014 kl. 21:30
:-)

eilen_l_b@hotmail.com

Betina Durmisi

01.09.2014 kl. 21:31
S morsomt! betina_ahlstrom@hotmail.com

Torunn Brandvold

01.09.2014 kl. 21:51
Prver lykken, trenger en ny :)

Mvh Torunn (brandvold84@hotmail.com)

Marte

01.09.2014 kl. 21:53
marte_hus@hotmail.com

Hanna

01.09.2014 kl. 21:53
Vinner aldri noe, men prver! Hanna-s@hotmail.no

Multi2ne

01.09.2014 kl. 22:06
tonehellevik@gmail.com

Hanne

01.09.2014 kl. 22:08
hanne_tve@hotmail.no

Andrea Strm

01.09.2014 kl. 22:18
Hadde vrt utrolig stas, s jeg prver lykken! :-)

andstr31@gmail.com

Andrine

01.09.2014 kl. 22:29
Gud for en koselig blogg :)

St p videre!

Toril Hornnes

01.09.2014 kl. 22:31
Andrine: Hihi, tusen takk for det! <3

Kristine ❤️❤️❤️❤️

01.09.2014 kl. 22:31
kristinespartveit@hotmail.com ❤️❤️❤️❤️

Vilde Stenssen

01.09.2014 kl. 22:31
Har s utrolig lyst til vinne! Trenger det virkelig!

vildeks97@gmail.com

Jenny Svensson

01.09.2014 kl. 22:45
Krysser fingrene!

jennybsvensson@hotmail.com

Maren

01.09.2014 kl. 22:54
Maren.berland@yahoo.no

Victoria Berg

01.09.2014 kl. 23:07
Jeg er med!

Vicberg99@gmail.com

Frida Husab

01.09.2014 kl. 23:10
s gy da :)

frida.husabo@gmail.com :)

Elise Holme Kvammen

01.09.2014 kl. 23:11
den har eg lyst p!:)

elise_angel_98@hotmail.com

Elida Krogstad

01.09.2014 kl. 23:19
elida-1998@hotmail.com

Iselin Alvern

01.09.2014 kl. 23:31
iselin.alvern@kleppnett.no

utrolig bra konkurranse! er veldig opptatt av holde hverdagen min strukturert og bruker stadig mobilen til det, derfor er det jo perfekt og ikke minst inspirerende med en egen personlig almanakk :-D krysser fingrene!

Mariel nikolaisen

01.09.2014 kl. 23:31
Marielnikolaisen@gmail.com

Fr se om jeg har en sjangse da...haha! :)

Adde

02.09.2014 kl. 00:41
Jeg prver meg!

:D

Adelenes@hotmail.no

Nora

02.09.2014 kl. 01:26
noragjoelme@hotmail.com

Marlene

02.09.2014 kl. 07:14
Hadde vrt skikkelig kult vinne! :)

marleesverden@hotmail.com

Gina A. Klingen

02.09.2014 kl. 08:36
gina_klingen@hotmail.com

Malin

02.09.2014 kl. 08:55
Utrolig fin premie, det hadde vrt kjempegy vinne! :)

malina_nilsen@hotmail.com

Malin

02.09.2014 kl. 09:45
malinsk@hotmail.no :)

Ingrid Vesterli

02.09.2014 kl. 09:53
Jeg er med! Krysser fingrene :D

Amalie Nilsen

02.09.2014 kl. 09:53
amalienilsn@hotmail.com :)

Karoline

02.09.2014 kl. 10:06
karoline.heggdal@gmail.com

:):)

Andrea

02.09.2014 kl. 10:08
Andreafjelle@icloud.com

Alexandra Flaa

02.09.2014 kl. 10:25
alexandranyborg@hotmail.com

Rikke Hjelseth Larsen

02.09.2014 kl. 10:37
Rikkehl@outlook.com

Anniken G.

02.09.2014 kl. 10:41
Ah, har hatt lyst p en snn s lenge - men har aldri tatt meg tid til og bestille!

annikenblogg@hotmail.no

Jeanette

02.09.2014 kl. 10:51
jeanettefl@hotmail.com

h, hadde vrt s gy og vinne!

Hanne sstad

02.09.2014 kl. 11:32
Hanne_saes@hotmail.com :)

Vilde

02.09.2014 kl. 13:14
vildesr@hotmail.com

h, hadde vrt kjempegy vinne :-)

Malin Hansen

02.09.2014 kl. 13:25
Jeg fr prve lykken!! :) med fulltidsstudier via nett, en 6mnd gammel bebis og straks fulltidsjobb i tillegg, nsker jeg meg virkelig en slik en for holde orden p tidsfrister, avtaler og turnus ^^ ha en fin dag. Malinhansen14@gmail.com

Vilde Larssen

02.09.2014 kl. 13:57
vikaro-la@hotmail.com

Kanskje jeg er heldig idag siden det er 18 rsdagen min! :D

Hanne

02.09.2014 kl. 14:17
S gy!

Hanne_haaland@hotmail.com

Nora Hansen

02.09.2014 kl. 14:29
norakjoshaug@hotmail.com

Anna degrd

02.09.2014 kl. 15:11
Anna1994_94@msn.com

Johanne

02.09.2014 kl. 15:28
Jeg vil vre med!🌸

Camilla Sterner

02.09.2014 kl. 16:18
camillasterner97@gmail.com

Jenny Kant

02.09.2014 kl. 16:22
jenny.kant@hotmail.com :)

Maria

02.09.2014 kl. 17:17
, de er s fine og utolig praktiske! Jeg er med :-)

rg_maria_96@hotmail.com

Ingeborg

02.09.2014 kl. 17:55
ingeborg_sh@hotmail.com (:

Anna

02.09.2014 kl. 19:13
annaaune@hotmail.com

Julie

02.09.2014 kl. 20:02
juliewa@live.no

eirin

02.09.2014 kl. 20:46
eirin_muren@hotmail.com :)

gry

02.09.2014 kl. 21:10
gstokka@gmail.com :D

Hedda

02.09.2014 kl. 21:47
heddaix@hotmail.com :-)

Elise

02.09.2014 kl. 22:57
Elise_tronstad@hotmail.com

Marie Lervik

03.09.2014 kl. 09:03
Denne hadde passet perfekt i en travel hverdag hvor ingenirstudie, jobb og trening tar s og si hele dagen! Det trengs alts endel struktur og planlegging med tanke p innleveringer, nr jeg jobber og nr jeg da fr presset inn en treningskt i lpet av dagen. Bra premie, hper jeg vinner :)

marie_lervik93@msn.com

Annelin Johansen

03.09.2014 kl. 09:51
a-johansen@live.no

Guri

03.09.2014 kl. 10:47
Kjempefin premie! 👍😄

Adele Juliussen

03.09.2014 kl. 10:55
adju123@gmail.com

Serine

03.09.2014 kl. 13:52
Serine_sofie@hotmail.com

Mia Ulfsnes

03.09.2014 kl. 17:45
hh, jeg er med!

Mia_ulfsnes@hotmail.com

Ann Helen

03.09.2014 kl. 19:26
Herlig konkurranse!

annh.kvamen@gmail.com

Marte Sandjord

03.09.2014 kl. 19:54
martesandjord@gmail.com

♥!

Kristine

04.09.2014 kl. 07:49
Jeg er med :D

kristine.meinseth@hotmail.no

Sonia♥

04.09.2014 kl. 15:08
sonicka.karen@seznam.cz

Margrethe

04.09.2014 kl. 16:39
Jeg er med! Hadde vrt helt supert vinne denne!:D

Mailen min er margrethee@hotmail.com :)

Anne

04.09.2014 kl. 20:25
S gy!

anso-tb@online.no

ragnhild

06.09.2014 kl. 20:35
rfofstad@hotmail.com

:-D

Malin

08.09.2014 kl. 20:45
Stilii!

mhaugane@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

Toril Hornnes

Hei, og tusen takk for at du stikker innom her! Mitt navn er Toril Hornnes og jeg er en helt alminnelig jente som har valgt skrive blogg ved siden av studiene mine p BI. Her inne nsker jeg utfolde meg kreativt, dele sm og store hendelser, min moteinteresse og andre inspirerende elementer. Velkommen skal du vre!

Sk i bloggen

Annonser


Bloggdesign

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no
hits